Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 02.06.2023


* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוסטרליה קווינסלנד אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה נוער
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד.האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי.פארו ליגה עליונה
איי.פארו ליגה שנייה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל.סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלבניה ליגה שנייה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמייר.ליג
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנגליה סופרליגה.נשים
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אסטוניה ליגה שלישית
אסטוניה ליגת נשים
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
ארמניה ליגה שנייה
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלארוס ליגת המילואים
בלארוס ליגת נשים
בלגיה ארסטה.קלאסה.א
בלגיה ארסטה.קלאסה.ב
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל פרנמבוקנו
גאורגיה ליגה עליונה
גאורגיה ליגה שנייה
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרמניה בונדסליגה
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
גרמניה בונדסליגה נשים
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
ד.קוריאה קיי ליג 3
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דנמרק ליגה רביעית
דרום.אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג.קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
וייטנאם ליגה שנייה
ונצואלה פרימרה
חוף.השנהב ליגת העל
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן יוקארי ליגה
טורקמניסטן ליגת המילואים
טיוואן ליגה ראשונה
טיוואן ליגת נשים
יוון ליגה עליונה
יוון סופר ליג 2
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
יפן ליגה שלישית
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
ישראל ליגת העל נשים
ישראל ליגת העל לנוער
כווית ליגה עליונה
לבנון ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
לטביה ליגה שנייה
ליטא ליגה עליונה
ליטא ליגה שניה
מולדובה סופרליגה
מולדובה ליגה.1
מולדובה ליגה.2
מונטנגרו ליגה עליונה
מונטנגרו ליגה שניה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו בוטולה פרו
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
ניגריה ליגת העל
ניקרגואה פרימרה
ניקרגואה פרימרה U20
סוריה ליגה עליונה
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד לה.ליגה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
ספרד ליגה רביעית
סקוטלנד פרמיירשיפ
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
סרביה ליגה שניה
עיראק ליגה עליונה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל פרימיירה.ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צפון.מקדוניה ליגה עליונה
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסובו ליגה עליונה
קוסטה.ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
קרואטיה ליגה שלישית
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
שוויץ ליגה שלישית
תאילנד ליגה עליונה





30.05.202331.05.202301.06.2023  היום  03.06.202304.06.202305.06.2023
כל משחקיםפעיליםטרם החלו הסתיימו

   איטליה. סרייה א'
21:30סאסואולופיורנטינה 3:1
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב השני - פלייאוף.2
20:30אוסטריה לוסטנאוהארטברג 1:5
20:30טירול וואטנסאלטאך 1:1
20:30ס.וו. רידוולסברגר 2:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
20:00גלייסדורףקלסדורף 0:1
20:00דויצ'לאנדסברגראלרהייליגן 1:0
20:00וויץלאובן 5:0
20:00וולסברגר-2באד גלאיכנברג 4:3
20:00לאסק-2 לינץהרטה ווילס 3:3
20:00סנט אנהטרייבך 1:3
20:00פקלאמרטאוניון גורטן 1:2
20:00קלגנפורטס.וו. ריד 2 5:2


   אוסטריה. ליגה שלישית. פלייאוף עליון
20:00בישופסהופןקופשטיין 2:2
   אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
12:30מלבורן נייטססאות' מלבורן 2:1
13:00גרין גאליבנטלי גרינס 1:3
13:30אוקלי קנוסדנדנונג טאנדר 1:2
13:30הלדלברג יונייטדסנט אולבנס 0:3
   אוסטרליה. קווינסלנד אנ.פי.אל.
13:15אולימפיק בריזבייןמורטון ביי יונייטד 5:0
   אוקראינה. נוער
12:00מינאי U19זוריה U19 3:1
12:00קולוס קובליבקה U19לבוב U19 1:1
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים
21:00ליברפול מונטווידאוראסינג קלאב מונטווידאו 2:3
   איטליה. סרייה ב - פלייאוף - 1/2 גמר
21:30באריסודטירול(1:0) 0:1
   איי.פארו. ליגה שנייה
21:15בי 71 סנדויקלאקסביק-2 1:2
   איסלנד. ליגה שלישית
22:15טרוטור ווגאראיי. אר. רייקיאוויק 0:3
22:15פיארדאביגד / לייקנירהוטור / הוגין 1:1
   איסלנד. ליגה שנייה
21:00טור אקורייריאגיר 1:3
22:15גרוטהלייקניר רייקיאוויק 1:5
   איסלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
21:00סטיארנןאקוריירי 0:4
22:15בריידבליקויקינגור ריקיאוויק 2:2
22:15וואלוראף. אייץ'. 1:1
22:15פראם רייקיאוויקקפלוויק 1:4
   אירלנד. ליגה שנייה
21:45אטלוןלונגפורד טאון 0:1
21:45בריי וונדררסגאלווי יונייטד 1:1
21:45ווטרפורדטריטי יונייטד 0:7
21:45ווקספורדקוב רמבלרס 1:2
22:00פין הארפסקרי טראלי 0:0
   אירלנד. פרמייר ליג
21:45בוהמיאנ דבליןסליגו רוברס 0:2
21:45דרוהדה יונייטדקורק סיטי 1:0
21:45דרי סיטישלבורן 0:0
21:45יו סי די דבליןסנט פטריק אתלטיק 3:1
21:45שמרוק רוברסדאנדלק 0:2
   ארגנטינה. סופרליגה. שלב הראשון
ארסנל סרנדיבוקה ג'וניורס 0:1
סארמיינטוניואלס אולד-בויס 0:0
   ארמניה. פרמייר ליג
19:00פיוניק ירוואןאורארטו 1:0
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
19:45לוקומוטיב פלובודיבצ'רנו מורה וארנה 1:2
   בלארוס. ליגה עליונה
18:20סלוויה מוזירנאפטן נובופולוצק 0:1
20:30דינמו ברסטפ.צ. מינסק 0:1
   ברזיל. גביע - 1/8 גמר
סאו פאולוספורט רסיפה(0:2) 3:1 ב.הכרעה 3:5
פלמנגופלומיננזה(0:0) 0:2
   גרמניה. בונדסליגה 2 - משחקי עלייה/ירידה
21:45ווהןארמיניה בילפלד 0:4
   ד.קוריאה. קיי ליג 3
13:00פוסאן טרנספורטשןצ'נגוון סיטי 1:0
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב השני - פלייאוף.1
20:00ב. 93 קופנהאגןא.ב. קופנהאגן 3:3
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב השני - פלייאוף.2
20:00רוסקילדהפרם קופנהאגן 0:3
   דנמרק. ליגה שנייה. שלב השני - פלייאוף.2
20:00הילרודהוברו 0:0
20:00ניקוביןגפרדריסיה 5:1
20:00קוגהפרמד אמאגר 2:4
   חוף.השנהב. ליגת העל
22:00סטאד אביג'אןסטלה אדגמה 1:0
   יוון. סופר ליג 2 - דרום
17:00חניה קיסאמיקוסא.א.ק.-2 אתונה 1:1
17:00קלמטהאירפטרה 0:3
   יורו עד גיל 17 - גמר
21:00גרמניה U17צרפת U17 0:0 ב.הכרעה 4:5
   ליטא. ליגה עליונה
18:00טלשאיז'לגיריס קובנה 0:0
   מלזיה. ליגה עליונה
16:00קדאחסבאח 1:2
16:00קלאנטן יונייטדקלאנטן 1:4
   מצרים. ליגת העל
19:00קרמיקה קלאופטרהפארקו 0:0
21:30פיראמידספיוצ'ה קהיר 0:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
20:30פרייהברמנס 2:0
   סין. ליגה עליונה
14:35בייג'ין גואןצ'אנגצ'ון יאטאי 3:4
14:35ג'ג'יאנג גרינטאוןרנז'ן רובי 0:3
   פינלנד. ליגה שלישית - בית B
19:00היס אקאטמיהאילבס 2 טמפרה 5:1
   פרו. פרימרה. אפרטורה
ספורטינג קריסטאלסיאנסיאנו 2:4
   צרפת. ליגה שנייה
21:45אמיין אס.סי.לאבאל 2:1
21:45גרנובלגנגאן 2:0
21:45לה האברדיז'ון 0:1
21:45מץבאסטיה 2:3
21:45ניורטקווילי 3:3
21:45ניםסושו 1:3
21:45סנט אטייןולנסיאן 0:2
21:45פ.צ. פריזאנסי 0:1
21:45פוקאן 0:1
   קולומביה. פרימרה א. אפרטורה - פיינל פור
אתלטיקו נאסיונלאיטאגוי דטאירס 0:1
דפורטיבו פאסטופטרולרה 0:0
   קזחסטן. ליגה שנייה
15:00אריסטאראז 3:1
15:00קיראןטורקיסטן 1:0
16:00קאיראט ז'אסטארז'אס קיראן 0:3
17:00ז'ניס אסטנהאקטובה 2 1:2
   קרואטיה. ליגה שנייה
16:30יארון זאגרבציבליה 1:2
18:30רודשווקובר 2:1
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום גוטלנד
20:00אסטרלןנוסאביו 1:1
20:00בלקןארקלסטורפ 1:3
20:00הסלהולם אי.אפראפה גויפ 2:3
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
21:00רוגסבדסהאנינגה 1:0
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
20:00לאנדווטרקוידינג 0:1
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון
20:00נוטביקנססטורפורס 0:0
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
20:00טורשלאנדהגנבסטד 1:5
20:00לידצ'פינגגאוטיוד 2:1
20:30סקובדה IFKספלה 0:2
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון סוואלנד
20:00סקילייבואנסקדה 2:0
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
20:00קרלסטדארברו סיריאנסקה 0:1
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
קונפרנס ליג
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
מוקדמות אירופה.נשים
הסופר.קאפ.האירופי
אליפות אירופה לנשים
יורו נשים עד גיל 19
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
ליגת.האלופות.נשים
גביע.המחזיקות
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע אטלנטי
גביע האומות
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע.המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אליפות אפריקה נשים
אומות.אפריקה
גביע קוסאפא
סופרקאפ של אפריקה
דרום.אמריקה
קופה.אמריקה
קופה.אמריקה.נשים
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
רקופה סודאמריקנה
מוקדמות.דרום.אמריקה
סודמריקנו.U17
סודמריקנו.U20
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
פינליסימה
מונדיאל עד גיל 20
גביע האומות הערביות
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
צפון.אמריקה
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
גביע.הזהב.נשים
האומות.קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף