he.yscores.com - כדורגל שבדי, ליגה שלישית 2023, דרום
  שבדיה

אלסבנסקן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
צפון
דרום
ליגה רביעית
גביע
סופרקאפ




כדורגל שבדי, ליגה שלישית 2023 >> דרום



 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1029.05.2023אודבולדטרולהטן0:0 (0:0)  
1029.05.2023נורביוונרסבורג איי. אף.1:1 (1:1)  
1028.05.2023אסקילסלינהליונגסקילה1:5 (0:2)  
1027.05.2023אהלפורסטבוקר0:1 (0:1)  
1027.05.2023אריאנה מאלמהאוסקרסהאמן0:4 (0:0)  
1027.05.2023פלקנברגאטבידברג0:4 (0:3)  
1026.05.2023אנגלהולםלונד2:0 (1:0)  
1026.05.2023טורנסאולימפיק מאלמה1:1 (1:0)  

921.05.2023אולימפיק מאלמהאהלפורס1:0 (1:0)  
921.05.2023אוסקרסהאמןאסקילסלינה2:1 (1:1)  




 טבלה: כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טרולהטן 10 8 2 0 265 21+ 26 ת נ ת נ נ נ 9 1 9 1 8 2 4 6 1 9 0 10
2 אודבולד 10 7 2 1 203 17+ 23 ת נ נ נ נ נ 9 1 7 3 4 6 1 9 1 9 1 9
3 לונד 10 6 3 1 147 7+ 21 נ ת ת נ נ ה 9 1 6 4 3 7 2 8 1 9 0 10
4 פלקנברג 10 6 2 2 258 17+ 20 נ ת נ נ נ ה 10 0 9 1 8 2 4 6 1 9 1 9
5 אסקילסלינה 10 6 0 4 159 6+ 18 נ נ נ ה נ נ 10 0 5 5 4 6 2 8 2 8 1 9
6 נורבי 10 4 2 4 138 5+ 14 ת נ ת ה ה נ 10 0 6 4 3 7 1 9 1 9 0 10
7 אהלפורס 10 4 2 4 812 4- 14 נ נ נ ת ה ה 9 1 5 5 3 7 1 9 1 9 1 9
8 אריאנה מאלמה 10 4 1 5 1414 0   13 נ ה ה ה ה נ 9 1 6 4 5 5 4 6 2 8 1 9
9 אטבידברג 10 4 1 5 813 5- 13 ה ה ה נ נ ה 9 1 7 3 4 6 1 9 0 10 0 10
10 טבוקר 10 4 0 6 713 6- 12 ה נ ה נ נ ה 10 0 5 5 5 5 0 10 0 10 0 10
11 אולימפיק מאלמה 10 3 1 6 917 8- 10 ת ה נ ה ה ה 10 0 6 4 4 6 2 8 2 8 1 9
12 טורנס 10 2 4 4 615 9- 10 ת ת ת ת ה ה 9 1 8 2 4 6 0 10 0 10 0 10
13 ליונגסקילה 10 3 0 7 1120 9- 9 ה ה נ ה ה נ 10 0 6 4 6 4 5 5 3 7 1 9
14 אנגלהולם 10 3 0 7 417 13- 9 ה ה ה ה ה נ 10 0 5 5 4 6 1 9 1 9 0 10
15 אוסקרסהאמן 10 3 0 7 923 14- 9 ה ה ה נ ה נ 10 0 9 1 7 3 3 7 2 8 1 9
16 וונרסבורג איי. אף. 10 2 2 6 712 5- 8 ת ת ה ה נ ה 9 1 5 5 4 6 1 9 0 10 0 10
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 2/3  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 3/4  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1103.06.2023אולימפיק מאלמהפלקנברג
1103.06.2023אוסקרסהאמןוונרסבורג איי. אף.
1103.06.2023אטבידברגנורבי
1103.06.2023אריאנה מאלמהאהלפורס
1103.06.2023טבוקרטורנס
1104.06.2023טרולהטןלונד
1104.06.2023ליונגסקילהאודבולד
1105.06.2023אסקילסלינהאנגלהולם

1209.06.2023טורנסאריאנה מאלמה
1210.06.2023אודבולדאולימפיק מאלמה