he.yscores.com - כדורגל בלארוסי, ליגה שנייה 2023, עונה סדירה
  בלארוס

ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ




כדורגל בלארוסי, ליגה שנייה 2023 >> עונה סדירה



 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

928.05.2023ארסנל דזרז'ינסקדנייפר מוגילב0:2 (0:1)  
928.05.2023לוקומוטיב גומלניבה דולביזנו4:3 (1:2)  
928.05.2023מולודצ'נואורשה3:1 (1:0)  
928.05.2023שאחטאר-2 פטריקובאוסיפוביצ'י1:1 (0:0)  
927.05.2023אוסטרובץבומפרום1:2 (0:1)  
927.05.2023באראנוביצ'יז'ודינו יוז'נויה1:1 (0:1)  
927.05.2023מקסליין ויטבסקוולנה פינסק1:1 (0:0)  
927.05.2023סלוניםפ.צ. ויטבסק3:0 (2:0)  

821.05.2023אורשהאוסטרובץ1:0 (0:0)  
821.05.2023דנייפר מוגילבלידה1:2 (1:1)  




 טבלה: כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ארסנל דזרז'ינסק 9 9 0 0 257 18+ 27 נ נ נ נ נ נ 9 0 7 2 6 3 4 5 3 6 2 7
2 באראנוביצ'י 9 7 1 1 177 10+ 22 ת נ נ נ נ נ 9 0 7 2 4 5 3 6 1 8 0 9
3 לוקומוטיב גומל 9 6 1 2 2313 10+ 19 ה נ נ ה נ נ 9 0 9 0 7 2 5 4 3 6 2 7
4 דנייפר מוגילב 8 5 1 2 149 5+ 16 ה נ נ ה נ נ 8 0 6 2 4 4 2 6 1 7 1 7
5 מקסליין ויטבסק 8 4 2 2 1611 5+ 14 ת ת ה נ ה נ 8 0 8 0 5 3 4 4 2 6 0 8
6 וולנה פינסק 9 4 2 3 1010 0   14 ת נ ה נ ה נ 8 1 5 4 3 6 2 7 1 8 1 8
7 אוסטרובץ 8 4 1 3 1212 0   13 נ נ ה נ ת ה 8 0 5 3 4 4 3 5 2 6 2 6
8 מולודצ'נו 8 3 3 2 1212 0   12 ה נ נ ת ה ת 8 0 7 1 5 3 3 5 1 7 0 8
9 סלונים 9 3 2 4 1015 5- 11 ה ה ת נ נ נ 9 0 6 3 5 4 3 6 2 7 0 9
10 לידה 8 3 1 4 1210 2+ 10 ה ה נ ה ה נ 7 1 6 2 5 3 2 6 2 6 0 8
11 פ.צ. ויטבסק 8 3 1 4 77 0   10 נ ה ה ה נ ה 7 1 4 4 3 5 0 8 0 8 0 8
12 ז'ודינו יוז'נויה 8 2 3 3 1110 1+ 9 ת ה ה ה נ נ 6 2 5 3 4 4 3 5 3 5 0 8
13 אורשה 9 2 1 6 1217 5- 7 נ ה נ ה ה ה 8 1 7 2 6 3 4 5 2 7 1 8
14 בומפרום 9 1 3 5 1219 7- 6 ה ת ת ה ה ה 9 0 9 0 7 2 5 4 1 8 0 9
15 ניבה דולביזנו 8 2 0 6 1021 11- 6 נ ה נ ה ה ה 8 0 6 2 6 2 4 4 3 5 2 6
16 שאחטאר-2 פטריקוב 8 1 1 6 817 9- 4 ת ה ה נ ה ה 8 0 7 1 4 4 2 6 2 6 2 6
17 אוסיפוביצ'י 9 1 1 7 923 14- 4 ת ה נ ה ה ה 9 0 8 1 6 3 5 4 3 6 1 8
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1003.06.2023אורשהשאחטאר-2 פטריקוב
1003.06.2023וולנה פינסקאוסטרובץ
1003.06.2023לידהארסנל דזרז'ינסק
1003.06.2023ניבה דולביזנובאראנוביצ'י
1004.06.2023בומפרוםמולודצ'נו
1004.06.2023דנייפר מוגילבלוקומוטיב גומל
1004.06.2023ז'ודינו יוז'נויהסלונים
1004.06.2023פ.צ. ויטבסקמקסליין ויטבסק

1110.06.2023אוסטרובץפ.צ. ויטבסק
1110.06.2023באראנוביצ'ידנייפר מוגילב