he.yscores.com - כדורגל בלארוסי, ליגה עליונה 2023, עונה סדירה
  בלארוס

 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ




כדורגל בלארוסי, ליגה עליונה 2023 >> עונה סדירה



 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1102.06.2023דינמו ברסטפ.צ. מינסק0:1 (0:1)  
1102.06.2023סלוויה מוזירנאפטן נובופולוצק0:1 (0:0)  

1027.05.2023אנרגטיק בגו מינסקדינמו ברסט0:1 (0:0)  
1027.05.2023נאפטן נובופולוצקאיסלוץ'1:0 (0:0)  
1027.05.2023פ.צ. מינסקדינמו מינסק1:1 (0:0)  
1026.05.2023גומלסמורגון0:2 (0:0)  
1026.05.2023שחטיור סליהורסקבלשינה בוברויסק3:7 (2:4)  
1024.05.2023באטהסלוויה מוזיר1:1 (0:1)  
1024.05.2023נמאן הורודנהטורפדו ז'ודינו0:0 (0:0)  

921.05.2023דינמו ברסטגומל3:3 (2:2)  




 טבלה: כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו מינסק 10 8 1 1 225 17+ 25 ת נ נ נ ה נ 10 0 8 2 5 5 4 6 0 10 0 10
2 שחטיור סליהורסק 9 7 1 1 218 13+ 22 נ נ נ ה נ נ 9 0 6 3 4 5 3 6 2 7 1 8
3 טורפדו ז'ודינו 9 6 3 0 144 10+ 21 ת נ נ ת נ נ 7 2 5 4 4 5 1 8 1 8 0 9
4 נמאן הורודנה 9 6 2 1 156 9+ 20 ת נ נ נ נ נ 8 1 5 4 3 6 3 6 1 8 1 8
5 סלוויה מוזיר 10 5 2 3 108 2+ 17 נ ת נ נ ה ת 10 0 5 5 1 9 1 9 1 9 0 10
6 באטה 10 4 4 2 1611 5+ 16 ת ת ה נ נ נ 10 0 10 0 5 5 2 8 0 10 0 10
7 איסלוץ' 9 4 2 3 138 5+ 14 נ ת ת ה ה נ 9 0 7 2 4 5 1 8 0 9 0 9
8 גומל 9 2 5 2 1316 3- 11 נ ת ה ת נ ת 9 0 8 1 4 5 4 5 2 7 2 7
9 אנרגטיק בגו מינסק 9 3 1 5 511 6- 10 נ ה נ ה ה ה 9 0 4 5 1 8 1 8 1 8 0 9
10 סמורגון 10 3 0 7 922 13- 9 ה ה ה נ ה נ 10 0 8 2 6 4 5 5 2 8 0 10
11 סלוצק 9 2 3 4 1012 2- 9 ה ת ת נ ה נ 9 0 7 2 3 6 2 7 1 8 0 9
12 פ.צ. מינסק 10 1 5 4 810 2- 8 ה ת ה ת ה ה 9 1 5 5 2 8 2 8 0 10 0 10
13 דינמו ברסט 11 2 1 8 918 9- 7 נ ה ת ה ה נ 11 0 7 4 5 6 2 9 1 10 1 10
14 בלשינה בוברויסק 9 1 2 6 618 12- 5 ה ה נ ה ה ת 8 1 6 3 3 6 1 8 1 8 1 8
15 נאפטן נובופולוצק 11 1 2 8 418 14- 5 ה ה ה ה ה ה 10 1 5 6 4 7 2 9 1 10 0 11
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האזורית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1103.06.2023בלשינה בוברויסקגומל
1103.06.2023טורפדו ז'ודינושחטיור סליהורסק
1103.06.2023סמורגוןאנרגטיק בגו מינסק
1104.06.2023איסלוץ'נמאן הורודנה
1104.06.2023סלוצקבאטה

1210.06.2023אנרגטיק בגו מינסקבלשינה בוברויסק
1210.06.2023גומלטורפדו ז'ודינו
1210.06.2023דינמו מינסקדינמו ברסט
1210.06.2023נאפטן נובופולוצקסלוצק
1210.06.2023נמאן הורודנהסלוויה מוזיר