he.yscores.com - כדורגל בלארוסי, ליגת נשים 2023, עונה סדירה
  בלארוס

ליגה עליונה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
 ליגת נשים
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ




כדורגל בלארוסי, ליגת נשים 2023 >> עונה סדירה



 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1128.05.2023בי''סכ אזור פינסק (נשים)גומל (נשים)0:0 (0:0)  
1128.05.2023דנייפר מוגילב (נשים)סמורגון (נשים)2:4 (1:1)  
1128.05.2023ויטבסק (נשים)דינמו מינסק (נשים)4:0 (1:0)  
1127.05.2023בלארוס U19 (נשים)בוברויסק (נשים)0:7 (0:5)  
1127.05.2023זורקה בגו (נשים)דינמו ברסט (נשים)1:5 (0:4)  

1022.05.2023גומל (נשים)זורקה בגו (נשים)7:1 (5:0)  
1021.05.2023בוברויסק (נשים)ויטבסק (נשים)2:2 (2:1)  
1021.05.2023דינמו מינסק (נשים)פ.צ. מינסק (נשים)0:1 (0:0)  
1020.05.2023דינמו ברסט (נשים)בלארוס U19 (נשים)0:0 (0:0)  
1020.05.2023סמורגון (נשים)בי''סכ אזור פינסק (נשים)0:8 (0:3)  




 טבלה: כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1  דינמו מינסק (נשים) 10 10 0 0 790 79+ 30 נ נ נ נ נ נ 10 0 9 1 8 2 8 2 6 4 5 5
2  פ.צ. מינסק (נשים) 10 9 0 1 592 57+ 27 ה נ נ נ נ נ 10 0 8 2 8 2 6 4 4 6 4 6
3  דנייפר מוגילב (נשים) 10 6 2 2 3911 28+ 20 נ נ ת ת נ ה 8 2 8 2 7 3 6 4 4 6 3 7
4  זורקה בגו (נשים) 10 6 1 3 389 29+ 19 נ נ נ ת נ ה 9 1 8 2 8 2 6 4 4 6 3 7
5  בלארוס U19 (נשים) 10 4 4 2 3311 22+ 16 נ ת נ ת ת נ 7 3 7 3 6 4 5 5 5 5 5 5
6  סמורגון (נשים) 10 4 2 4 2930 1- 14 ה נ ה ת נ ה 10 0 10 0 10 0 9 1 8 2 6 4
7  ויטבסק (נשים) 10 3 2 5 2416 8+ 11 ה ת נ נ ה ה 9 1 9 1 8 2 5 5 1 9 1 9
8  בוברויסק (נשים) 10 3 2 5 1946 27- 11 ה ת ה ה נ נ 10 0 10 0 10 0 9 1 5 5 5 5
9  דינמו ברסט (נשים) 10 2 1 7 1039 29- 7 ה ת ה ה ה ה 9 1 9 1 9 1 7 3 5 5 3 7
10  גומל (נשים) 10 0 1 9 164 63- 1 ת ה ה ה ה ה 9 1 9 1 9 1 9 1 7 3 6 4
11  בי''סכ אזור פינסק (נשים) 10 0 1 9 1104 103- 1 ת ה ה ה ה ה 9 1 9 1 9 1 8 2 7 3 7 3
מוקדמות ליגת האלופות  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1203.06.2023בי''סכ אזור פינסק (נשים)דינמו ברסט (נשים)
1203.06.2023בלארוס U19 (נשים)דינמו מינסק (נשים)
1203.06.2023דנייפר מוגילב (נשים)גומל (נשים)
1203.06.2023ויטבסק (נשים)פ.צ. מינסק (נשים)
1203.06.2023זורקה בגו (נשים)בוברויסק (נשים)

1310.06.2023בוברויסק (נשים)בי''סכ אזור פינסק (נשים)
1310.06.2023גומל (נשים)סמורגון (נשים)
1310.06.2023דינמו ברסט (נשים)דנייפר מוגילב (נשים)
1310.06.2023דינמו מינסק (נשים)זורקה בגו (נשים)
1310.06.2023פ.צ. מינסק (נשים)בלארוס U19 (נשים)